Gliwice dziękują Bohaterom

Ajouté: 07.04.2021 / Section:
banner

Od ponad roku lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, diagności laboratoryjni, kierowcy karetek i cały personel medyczny nie ustają w staraniach, aby nic nie zagroziło naszemu życiu. W dniu święta Pracowników Służby Zdrowia władze Gliwic dziękują w imieniu wszystkich gliwiczan za ofiarną pomoc i okazywane pacjentom wsparcie oraz za to, że w każdej sytuacji możemy na Was liczyć, Bohaterowie.

Drodzy Państwo!

W tym wyjątkowym dniu, ustanowionym przez WHO Światowym Dniem Zdrowia, po raz kolejny obchodzonym w warunkach pandemii, myślimy o Was, bohaterach codziennie walczących o nasze zdrowie i życie.

Jesteśmy Państwu głęboko wdzięczni za ogromne poświęcenie i heroiczny wysiłek podejmowany nieustannie, każdego dnia. W obliczu pandemii, jaka dotknęła świat, Wasza praca nabiera nowego znaczenia, a postawa zasługuje na najwyższe uznanie. Państwa odwaga i codzienne stawanie w obliczu ogromnego wyzwania – bez względu na zagrożenie – budzą nasz najwyższy podziw i szacunek.

Z całego serca dziękujemy za Państwa oddanie, zaangażowanie, gotowość do,  działania, empatię, cierpliwość, wyrozumiałość i serce. Każdego dnia niesiecie mieszkańcom Gliwic bezcenną pomoc, dając nadzieję na przetrwanie, lepsze jutro i tak ważne w dzisiejszych czasach poczucie bezpieczeństwa.

Z wyrazami szacunku

Adam Neumann

list (treść z aktualności)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking