Referat Rejestracji Pojazdów NIECZYNNE

Ajouté: 02.04.2021 / Section:
znaki drogowe - uwaga fot. Pixabay

Dziś nieczynne są: Referat Rejestracji Pojazdów oraz stanowisko Praw Jazdy (wydanie PKK, odbiór prawa jazdy) w budynku UM przy ul. Zwycięstwa 21. Wizyty umówione w elektronicznym systemie kolejkowym na 2 kwietnia zostały anulowane.

- Z uwagi na wystąpienie wśród pracowników Wydziału Komunikacji nowych przypadków zakażenia koronawirusem oczekujemy na decyzję Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w zakresie dalszego funkcjonowania sali obsługi. Po otrzymaniu decyzji, najpóźniej 6 kwietnia, poinformujemy czy i w jakim zakresie obsługa klientów zostanie wznowiona - informuje Izabela Kowynia, zastępca naczelnika Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Gliwicach. 

W sytuacji gdy pojazd nie posiada tablic rejestracyjnych (fabrycznie nowy, utrata tablic) sprawę można załatwić w Filii Wydziału Komunikacji przy ul. Jasnej 31 A.

W pozostałych przypadkach istnieje możliwość złożenia kompletnego wniosku w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego – wejście od ul. Wyszyńskiego. Informacje o dokumentach niezbędnych do załatwienia sprawy można znaleźć na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gliwicach. 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking