Naturalne piękno

Mis à jour: 18.10.2019 / Section: / print / pdf
giełda minerałów Fot. materiały organizatorów

Piękne, szlachetne, błyszczące i fascynujące – kamienie szlachetne. Przyciągają uwagę, a bywa, że są ogromną pokusą. Warto je mieć, a z całą pewnością zobaczyć. Będzie ku temu okazja podczas najbliższej Gliwickiej Giełdy Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości.

Podczas najbliższej giełdy, która odbędzie się w weekend 19-20 października w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Górnych Wałów, będzie można podziwiać, a nawet kupić kamienie szlachetne, minerały, skamieniałości, kości dinozaurów i oryginalną biżuterię wykonaną ze szlachetnych kamieni i kruszców. Gliwiczanie lubią szlachetne kamienie i piękne rękodzieło, dlatego każda giełda minerałów cieszy się sporą frekwencją. W Gliwicach będzie to już dwudziesta trzecia edycja wydarzenia.

–  Giełda minerałów i biżuterii to okazja, by poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas. Wystawcy z całej Polski i z zagranicy zadbają o to, by każdy znalazł coś dla siebie. Promujemy to, czego nie znajdziecie w sklepach – okazałe, jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne, niepowtarzalną, ręcznie wykonaną biżuterię. Przygotowaliśmy też inspirujące pokazy i warsztaty dla dzieci – zachęcają organizatorzy.

Bilety wstępu kosztują 5 i 10 zł. Dzieci do lat 5 wchodzą za darmo. Giełda będzie czynna od godz. 10.00 do 18.00. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.geoexpo.eu. (mf)

--aucun--

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking