Tydzień Przedsiębiorcy

Mis à jour: 26.09.2019 / Section: / pdf
grafika

Trwa Tydzień Przedsiębiorcy, cykliczna akcja informacyjno-edukacyjna kierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą lub planujących jej rozpoczęcie. Hasłem przewodnim tej edycji jest „Pracuję i zatrudniam leganie”.

W ramach akcji od 23 do 27 września w śląskich miastach odbywają się szkolenia i seminaria oraz spotkania z ekspertami urzędów miejskich i skarbowych, a także przedstawicielami ZUS i urzędów pracy.

W Gliwicach ze spotkań z ekspertami i szkoleń będzie można skorzystać jeszcze 26 września (od godz. 10.00 do 13.45) w Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości przy ul. Raciborskiej 2, a także 27 września (od godz. 9.00 do 12.00) w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej przy ul. Zwycięstwa 36. Tego dnia w RIPH odbędą się bezpłatne seminaria: „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia” oraz „Dobrowolne formy spłaty zadłużenia”, Zgłoszenia należy przesyłać na organizator@riph.com.pl.

W tym samym terminie w RIPH w Gliwicach odbędą się konsultacje z ekspertami z ZUS, US, PUP oraz Urzędu Miejskiego. Szczegółowy program spotkań oraz numery telefonów kontaktowych do osób przyjmujących zgłoszenia na poszczególne seminaria można znaleźć TUTAJ. Udział w „Tygodniu Przedsiębiorcy” organizowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, jest bezpłatny.

Więcej informacji dostępnych pod adresem www.riph.com.pl. (mf)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking