XV Targi Expobud za nami

Mis à jour: 16.09.2019 / Section: / pdf
targi budownictwa Fot. arch. UM Gliwice

To była wyjątkowa edycja targów Targów Expobud. Nie dość, że jubileuszowa, to jeszcze w nowym miejscu – hali Arena Gliwice. Bogata oferta i dogodna lokalizacja przyciągnęła tłumy zainteresowanych gości.

Odwiedzający XV Targi Expobud zapoznali się z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz i ogrodów oraz ekologicznymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w nowoczesnym budownictwie. Dwudniowa impreza była też okazją, by wybrać rośliny do ogrodu, nawiązać kontakty i porozmawiać z fachowcami, a także wziąć udział w warsztatach i konkursach.

Uczestnicy targów mogli uczestniczyć w panelach: expobud z ofertą ogólnobudowlaną, silesia design z ofertą wyposażenia wnętrz, ogrodomanią prezentującą wyposażenie ogrodu oraz strefą instalacji skupioną wokół tematu zielonej energii.

Podczas targów zaprezentowaliśmy to, co najnowocześniejsze, najbardziej ekologiczne i oszczędne w budownictwie. Takie spotkania to dobra okazja, by zadbać o swój ogród i w jednym miejscu spotkać fachowców z różnych dziedzin. Również miejsce jest wyjątkowe – hala Arena Gliwice jest bardzo przyjazna zarówno dla organizatorów, jak i odwiedzających targi i wystawców. Jesteśmy bardzo zadowoleni – mamy dużo przestrzeni, dobry dojazd i dużo miejsc parkingowych – mówi Wioletta Ochman, właścicielka Agencji Informacyjno-Reklamowej „Promocja”, organizator Targów Expobud. (mf)

targi
Fot. arch. UM Gliwice
targi 3
Fot. arch. UM Gliwice
targi Fot. arch. UM Gliwice
targi 3 Fot. arch. UM Gliwice

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking