Esktremalny bieg w Arenie Gliwice!

Mis à jour: 28.06.2019 / Section: / print / pdf
pokonywanie przeszkody podczas Runmageddonu fot. materiały organizatora

Runmageddon, czyli zapewniający skoki adrenaliny bieg z przeszkodami, odbędzie się w Gliwicach 6 i 7 lipca. Hala widowiskowo-sportowa Arena Gliwice (ul. Akademicka 50) zmieni się w wymagający tor przeszkód.

Na śmiałków będzie czekać 30 przeszkód na dystansie 6 km. Nie zabraknie atrakcji znanych z poprzednich edycji biegu, czyli m.in. zasłon ogniowych i dymnych, ścianek wspinaczkowych, równoważni, zasieków, zbiorników z wodą, błotem czy lodem. Trasy przebiegną również przez tereny Politechniki Śląskiej czy parku Chrobrego.

W Runmageddonie mogą startować obok dorosłych także dzieci od 4 do 11 lat i młodzież od 12 do 15 lat, oczywiście na trasach dostosowanych do wieku. Organizatorzy przygotowali bieg dla kilku kategorii: Intro (3 km, 15 przeszkód), Rekrut (6 km, 30 przeszkód), Kids (1 km, 10 przeszkód), Junior (2 km, 15 przeszkód). Szesnastolatkowie, pod warunkiem osobistej i pisemnej zgody rodzica, mogą wystartować z dorosłymi.

Nowością będzie trasa rodzinna. Młodsi i starsi entuzjaści ryzykownych wyzwań po raz pierwszy wystartują razem. Każda drużyna musi składać się z minimum jednego opiekuna (osoby dorosłej) oraz minimum jednego dziecka, w przedziale wiekowym od 4 do 15 lat.

Więcej szczegółów oraz zapisy na stronie organizatora tutaj.

 

--aucun--

pokonywanie przeszkody podczas Runmageddonu
fot. materiały organizatora
pokonywanie przeszkody podczas Runmageddonu
fot. materiały organizatora

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking