Esktremalny bieg w Arenie Gliwice!

Mis à jour: 28.06.2019 / Section: / print / pdf
pokonywanie przeszkody podczas Runmageddonu fot. materiały organizatora

Runmageddon, czyli zapewniający skoki adrenaliny bieg z przeszkodami, odbędzie się w Gliwicach 6 i 7 lipca. Hala widowiskowo-sportowa Arena Gliwice (ul. Akademicka 50) zmieni się w wymagający tor przeszkód.

Na śmiałków będzie czekać 30 przeszkód na dystansie 6 km. Nie zabraknie atrakcji znanych z poprzednich edycji biegu, czyli m.in. zasłon ogniowych i dymnych, ścianek wspinaczkowych, równoważni, zasieków, zbiorników z wodą, błotem czy lodem. Trasy przebiegną również przez tereny Politechniki Śląskiej czy parku Chrobrego.

W Runmageddonie mogą startować obok dorosłych także dzieci od 4 do 11 lat i młodzież od 12 do 15 lat, oczywiście na trasach dostosowanych do wieku. Organizatorzy przygotowali bieg dla kilku kategorii: Intro (3 km, 15 przeszkód), Rekrut (6 km, 30 przeszkód), Kids (1 km, 10 przeszkód), Junior (2 km, 15 przeszkód). Szesnastolatkowie, pod warunkiem osobistej i pisemnej zgody rodzica, mogą wystartować z dorosłymi.

Nowością będzie trasa rodzinna. Młodsi i starsi entuzjaści ryzykownych wyzwań po raz pierwszy wystartują razem. Każda drużyna musi składać się z minimum jednego opiekuna (osoby dorosłej) oraz minimum jednego dziecka, w przedziale wiekowym od 4 do 15 lat.

Więcej szczegółów oraz zapisy na stronie organizatora tutaj.

 

pokonywanie przeszkody podczas Runmageddonu
fot. materiały organizatora
pokonywanie przeszkody podczas Runmageddonu
fot. materiały organizatora

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking