Powiat w filmie i fotografii

Mis à jour: 14.02.2011 / Section: / pdf

Starostwo Powiatowe w Gliwicach ogłosiło konkurs dla pasjonatów fotografii i amatorów nagrywania filmów pod nazwą „Gliwicki i co Powiecie? – atrakcje turystyczne powiatu gliwickiego w obiektywie”.

Celem przedsięwzięcia jest rozpropagowanie miejsc powszechnie znanych, jak również urokliwych zakątków, o których wie tylko lokalna społeczność z terenu powiatu.
To już druga tego typu inicjatywa organizowana przez Wydział Rozwoju i Promocji. Tym razem zapraszamy do udziału w zabawie nie tylko miłośników fotografii, ale również osoby, które tworzą krótkie filmy za pomocą kamery lub telefonu komórkowego. Chcemy, aby mieszkańcy włączyli się do promocji swojego regionu – zachęca Joanna Piktas, naczelnik WRP.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani. Każdy uczestnik może zgłosić nie więcej niż 8 fotografii lub maksymalnie 3 filmy w terminie do 15 kwietnia. Przedsięwzięcie odbywa się w ramach projektu „Gliwicki i co Powiecie? Promocja oferty turystycznej powiatu gliwickiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013. Regulamin i kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie internetowej http://starostwo.gliwice.pl (zakładka „Konkursy”). (bom)
Informacje: Wydział Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Gliwicach, tel. 32/332-66-10

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking