Złap formę i tańcz w Arenie Gliwice

Mis à jour: 23.07.2019 / Section: / print / pdf
joga fot. S. Zborilova

3 sierpnia Arena Gliwice zaprasza na wakacyjną praktykę jogi. Taka rozgrzewka z pewnością przyda się przed Latino Dance Night – gorącą imprezą, która obędzie się w hali niecały tydzień później.

Ćwiczenia jogi są zalecane głównie osobom, których praca wiąże się ze spędzaniem czasu przy komputerze. Jednak to przede wszystkim świetny relaks dla ciała i ducha.

Bezpłatne zajęcia odbędą się 3 sierpnia, w godzinach od 09.30 do 12.00. Poprowadzi je Arkadiusz Szydełko, dyplomowany nauczyciel jogi.

Informacje organizacyjne:

  • Lepiej założyć przylegającą do ciała, wygodną, sportową odzież. Obszerne bluzki będą zsuwać się na twarz, przeszkadzać podczas wykonywania pozycji skierowanych głowa w dół.
  • Trzeba zabrać własną matę lub kocyk.
  • Uczestnicy zostaną poproszeni o podpisanie oświadczenia o udziale w zajęciach na własną odpowiedzialność oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • W przypadku niesprzyjających lub sprzyjających przesadnie warunków atmosferycznych zajęcia odbędą się wewnątrz budynku.

9 sierpnia od 17.00 do 23.00 teren przed Areną Gliwice (plac główny - przy wejściu A) zamieni się w taneczną przestrzeń pełną latynoskich rytmów. Będzie głośno, gorąco, tanecznie i konkursowo. Najlepsi tancerze zostaną wyróżnieni drobnymi podarunkami. Wstęp wolny!

Więcej informacji można znaleźć na stronie Arenagliwice.com.

--aucun--

plakat, latino, impreza
fot. materiały organizatora
joga, plakat
fot. materiały organizatora

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking