Piast jedzie na Łotwę. Rewanż z Riga FC

Mis à jour: 31.07.2019 / Section: / pdf
plakat, piast gliwice, riga fc fot. piast-gliwice.eu

W czwartek o godzinie 18.30 na stadionie Skonto w Rydze odbędzie się mecz rewanżowy drugiej rundy eliminacji Ligi Europy, w którym Niebiesko-Czerwoni zmierzą się z zespołem Riga FC.

Pierwsze spotkanie, rozegrane tydzień, temu w Gliwicach zakończyło się wynikiem 3:2. Łotysze wierzą w niespodziankę, a nasi muszą zagrać na swoim poziomie, aby wywalczyć awans do trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Europy.

- Plan jest prosty - chcemy wygrać i przejść do następnej rundy. Nie rozpamiętujemy tego, co wydarzyło się przed tygodniem. Nie ma sensu spoglądać w przeszłość. Chcemy wyjść w czwartek i zagrać dobry mecz, który pozwoli nam cieszyć się z wyniku i awansu - mówi Dominik Steczyk, który jest nowym nabytkiem Piasta i od początku lipca gra z Mistrzami Polski.

Od samego początku sezonu rozkład jazdy Piasta jest bardzo intensywny. W czwartek spotkanie rewanżowe z Riga FC, a w niedzielę już mecz 3-ciej kolejki Ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Z pewnością po potknięciu ze Śląskiem Wrocław Piast będzie chciał pokazać że nie bez powodu wywalczył Mistrza Polski. Początek starcia na Okrzei o godz. 17.30. Kibicujmy naszym!

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking