Start It Up 12 edycja

Hinzugefügt: 20.06.2022 / Bereich:
baner

Jak rozwinąć swój startup? Osoby zainteresowane tym zagadnieniem znajdą odpowiedź 23 czerwca podczas XII edycji „Start It Up”, wydarzenia dedykowanego startupom, przedsiębiorcom oraz wszystkim, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie. Spotkanie, które honorowym patronatem objął prezydent Gliwic Adam Neumann, jest bezpłatne i odbędzie się stacjonarnie w Parku Naukowo – Technologicznym ”Technopark Gliwice”.

W dzisiejszych czasach wiele młodych przedsiębiorców nie wie jak zacząć i rozwinąć swój biznes z zakresu różnych branż. Wydarzenie Start It Up umożliwia przestrzeń na  spotkanie się z ekspertami biznesowymi, którzy niewątpliwie są skarbnicą wiedzy oraz poznaniu potencjalnych partnerów biznesowych. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca.
Spotkanie skierowane jest do startup’ów przedsiębiorców oraz wszystkich, którzy chcą skutecznie rozwijać swój biznes, nawiązując relacje biznesowe. Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń pomiędzy środowiskiem startupowym a doświadczonymi ekspertami biznesowymi oraz zdobycie wiedzy i znalezienie partnerów do współpracy przez młode, przedsiębiorcze osoby ze środowiska akademickiego – mówią organizatorzy Start It Up, platformy wymiany wiedzy, która umożliwia współpracę z ekspertami oraz otwartą dyskusję na temat doświadczeń w branży.
Organizatorami przedsięwzięcia są Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE” Sp. z o.o. we współpracy z Akceleratorem Technologicznym Gliwice Sp. z o.o. oraz Obserwatorium Specjalistycznym ICT.

Program:
•    17.00 - 17.20 Rozpoczęcie
•    17.20 - 17.35 Mateusz Pawlik - Co-Founder Cambiomed
•    17.35 - 17.50 Bartosz Andraczek - Co-Founder b-interaktive
•    17.50 - 18.05 Michał Świderski - Founder & CEO Software interactive
•    18.05 - 18.20 Rafał Bałaga - Co-Founder & CEO CO. BRICK
•    18.20 - 19.00 Panel dyskusyjny "Trendy w branży IT" poprowadzi Anna Tórz - Poznański Park Naukowo-Technologiczny
•    19.00 Networking w nieformalnej atmosferze przy foodtruck’u

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji na stronie https://app.evenea.pl/event/859006-8/.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej www.startitupgliwice.pl. (mf)

 

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking