Bardzo rozśpiewany konkurs

Hinzugefügt: 25.01.2022 / Bereich:
dziecko z mikrofonem fot. domena publiczna

Śpiewać każdy może, a najmłodsi – powinni! Przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych zapraszamy do udziału w konkursie „Rozśpiewani”, organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach.

Pedagodzy ze szkoły na Sikorniku zachęcają przedszkolaków i młodszych uczniów szkół podstawowych do nadsyłania zgłoszeń w formie nagrania wideo do 12 marca. Konkurs „Rozśpiewani” obejmuje dwie kategorie piosenek: w języku polskim i angielskim, a także kilka grup wiekowych: dzieci w wieku 3 i 4 lat, dzieci w wieku 5 i 6 lat, uczniów klas I, uczniów klas II i uczniów klas III. Zgłoszenia (nagrania wideo albo linki do opublikowanych w Internecie filmów) należy przesyłać na adres rozspiewani@zso5.gliwice.pl.

Co można zaśpiewać? Organizatorzy wychodzą z założenia, że piosenka jest dobra na wszystko, a przy okazji jest także wspaniałą formą uczenia się i zapamiętywania. Jedynym ograniczeniem jest wyjęcie z ram konkursu piosenek okolicznościowych, takich jak kolędy, którym są dedykowane inne konkursy i imprezy okolicznościowe. Oczywiście oryginalny strój, scenografia będą dodatkowo punktowane! Szczegółowy konkursu można znaleźć w regulaminie poniżej.

Konkurs jest objęty patronatem prezydenta Gliwic Adama Neumanna i Teatru Miejskiego w Gliwicach.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking