Na dobry początek roku

Hinzugefügt: 14.01.2022 / Bereich:
portret brodatego mężczyzny fot. P. Roman

W sobotę 15 stycznia w Cechowni w Nowych Gliwicach szykuje się fajna impreza. O godz. 18.00 rozpocznie się wernisaż wystawy fotograficznej „Portrety w oparach chemii” Pawła Romana, a o godz. 19.00 na scenę wyjdą muzycy z grupy Honky Tonk.

Paweł Roman jest młodym fotografem, który posługuje się bardzo starą techniką. „Portrety w oparach chemii” zostały wykonane na szkle, w odkrytej w 1851 roku technice mokrego kolodionu. Do ekspozycji Paweł Roman używa stuletniego drewnianego aparatu. To trzeba zobaczyć! Udział w wernisażu 15 stycznia o godz. 18.00 jest bezpłatny, jednak wcześniej trzeba się zarejestrować na stronie https://pawel-roman-wernisaz.konfeo.com/pl/groups.

Po wernisażu przyjdzie czas na część muzyczną. O godz. 19.00 zagrają panowie z zespołu Honky Tonk: Tomasz Siemionka (śpiew), Sebastian Hibner (gitara), Radek Daszkiewicz (piano), Piotr Rożankowski (bas) i Kazik Derbawczuk (perkusja). Wykonają trochę własnych utworów i kilka coverów. Będzie elektroakustycznie, w klimacie retro i bardzo interesująco. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale trzeba wcześniej się zarejestrować: https://honky-tonk-koncert-cechownia.konfeo.com/pl/groups.

Impreza odbędzie się w Cechowni w Nowych Gliwicach (ul. Bojkowska). Organizatorami wydarzenia są GCNT Cechownia i Stowarzyszenie Nowa Cechownia.

męzczyzna wykonujący zdjęcie
Paweł Roman (fot. P. Roman)
męzcyzzna w kapeluszu, z profilu
fot. P. Roman
kobieta w kapeluszu
fot. P. Roman
portret męzczyzny w kaszkiecie
fot. P. Roman
męzczyzna wykonujący zdjęcie
męzcyzzna w kapeluszu, z profilu
kobieta w kapeluszu
portret męzczyzny w kaszkiecie

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking