Czas na małe BOOGIE WOOGIE!

Hinzugefügt: 22.09.2021 / Bereich:
chłopak stoi na rękach, dziewczyna trzyma jego nogę fot. Arena Gliwice

W odpowiedzi na nieubłagalnie zbliżającą się jesień, Arena Gliwice przychodzi z propozycją nie do odrzucenia. Postawcie na taniec i zajrzyjcie na lekcje boogie woogie do KS 3arte! Boogowe szaleństwo odbywa się tam regularnie – we wtorki, o godz. 19.45 z grupą początkującą. O boogie woogie słyszycie po raz pierwszy? Tym lepiej! Najwyższy czas na piękną taneczną przygodę, która podniesie wasz poziom endorfin.

Boogie woogie to jeden z najbardziej dynamicznych tańców swingowych, nazywany najszybszym tańcem świata. Brat lindy hopa i rock and roll’a, jako taniec charakteryzuje się wyprostowaną postawą i szalonymi wariacjami w kroku podstawowym, mnogością figur i kreatywnymi choreografiami. Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów w boogie jest akompaniament fortepianu. Przygoda z boogie to doskonała opcja dla wszystkich, którzy permanentnie odnoszą wrażenie, że urodzili się nieco za późno. Jeśli jesteś fanem rock’n’rollowego szaleństwa, z pewnością pokochasz boogie! Dodatkowo, o ekipę boogie woogie troszczą się najlepsi instruktorzy pod słońcem – Julka i Daniel. Oprócz solidnej dawki śmiechu, dostępu do niewyczerpalnego źródełka boogowej enegii, gwarantują efektywną naukę i wybitnie dobrą atmosferę. Dodatkowo będziecie mieli okazję stać się częścią ich drużyny. Zajęcia w Ks 3arte to nie tylko treningi, ale również okazja do bycia częścią rozrywkowego świata gliwickiej Areny – prezentacje zespołu, duże eventy taneczne, boogowe prywatki i liczne występy. To jak? Widzimy się na parkiecie?

Jeśli jesteście głodni tanecznej zabawy, wpadnijcie na plac główny Areny – już 26 września czekają na was animacje, które przygotowała załoga KS 3arte Arena Gliwice. W programie zumba, pokaz hip-hopu z warsztatami i grup akrobatycznych. O godz. 14.30 startują taneczne zabawy!

(Arena Gliwice)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking