Jeździsz miejską komunikacją? Głosuj na ZTM w ogólnopolskim konkursie!

Hinzugefügt: 07.09.2021 / Bereich:
autobus M1 fot. mat. pras. ZTM

Zarząd Transportu Metropolitalnego opublikował niedawno swój pierwszy raport społecznej odpowiedzialności prezentujący wizję budowania lepszego miejsca do życia w regionie, dzięki odpowiedniemu zarządzaniu komunikacją miejską. Dokument został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Ważnym etapem konkursu jest głosowanie internautów – głosować można do 20 września!

Raport ZTM-u przedstawia kompleksowo najważniejsze podejmowane przez niego działania, które wpływają na poprawę jakości życia ponad 2 mln mieszkańców zamieszkałych na terenie 56 miast i gmin (Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię i gminy ościenne). Z pełną treścią Raportu społecznej odpowiedzialności Zarządu Transportu Metropolitalnego za rok 2020 można się zapoznać przez portal Flipbook.

Jak wygląda procedura głosowania w konkursie Forum Odpowiedzialnego Biznesu?

  • Należy wejść na stronę Raporty Zrównoważonego Rozwoju.
  • W formularzu należy wskazać trzy publikacje (raport ZTM-u jest na dole strony, zgodnie z kolejnością alfabetyczną) oraz wybrać reprezentowaną grupę interesariuszy.
  • Następnie trzeba wpisać swój adres e-mail, który jest niezbędny do weryfikacji oddanego głosu. Głos zostanie zapisany w systemie dopiero po jego potwierdzeniu, co odbywa się poprzez kliknięcie linku przesłanego na podany adres e-mail.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking