Wielki Finał

Hinzugefügt: 23.08.2021 / Bereich:
baner

Pod koniec sierpnia będziemy gościć w Gliwicach przyszłe gwiazdy polskiej siatkówki. 27. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving zostanie rozegrany 26-28 sierpnia w Arenie Gliwice!

Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving po wielu latach zmienia swoją lokalizację i zawita do Areny Gliwice. Przez trzy dni o tytuł mistrza w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców rywalizować będą 192 zespoły z całego kraju, które pomyślnie ukończyły rozgrywki na etapie Turniejów Miejskich, Eliminacji Wojewódzkich oraz Finałów Wojewódzkich. Do sierpniowego Wielkiego Finału awans uzyskały po dwie drużyny z każdego województwa w danej kategorii.
Przepiękna i nowoczesna Arena Gliwice to jeden z najnowocześniejszych i największych tego typu obiektów w Polsce, a na Śląsku nie ma sobie równych. Cieszy nas, że 27. Edycja Wielkiego Finału KINDER Joy of moving odbędzie się właśnie w tym wielofunkcyjnym obiekcie sportowym. Wspólnie z naszym partnerem Ferrero Polska Commercial oraz Śląskim Związkiem Piłki Siatkowej, dołożymy wszelkich starań, aby turniej przebiegł w pozytywnej atmosferze, dostarczył uczestnikom wiele radości i wspomnień, które zapamiętają na długie lata – powiedział Jacek Sęk, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
W zawodach 26-28 sierpnia udział wezmą finaliści tegorocznych rozgrywek KINDER Joy of moving w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców. Łącznie o medale walczyć będzie 892 młodych adeptów siatkówki z całej Polski, których poprowadzi 192 trenerów. (mf)

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking