Kulturalny rozkład jazdy: 2–4 lipca

Hinzugefügt: 02.07.2021 / Bereich:
banner w fioletowej barwie i z napisem kulturalny rozkład jazdy

Trzy spektakle w ramach festiwalu „Ulicznicy”, koncert sanah, spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem, seanse Kina Plenerowego na pl. Grunwaldzkim i koncert Marka i Michała Andrzejewskich – to propozycje na kulturalny weekend w Gliwicach.

  • W sobotę 3 lipca o godz. 16.00 w parku Chopina rozpocznie się 14. międzynarodowy festiwal artystów ulicy „Ulicznicy”. Wystąpi Teatr Barnaby, a o godz. 21. 30 – Muzikanty. Także w niedzielę 4 lipca warto wpaść na „Uliczników” – o godz. 18.00 wystąpi duet Jemioła & Szwed.
  • 3 lipca w Arenie Gliwice zaśpiewa popularna wokalistka sanah.
  • W niedzielę 4 lipca w Arenie Gliwice odbędzie się spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem. To jeden z najbardziej znanych autorów książek kryminalnych. Początek o godz. 16.00.
  • O godz. 17.00 na Rynku wystąpi duet Szpetni. W programie piosenka literacka i aktorska.
  • 4 lipca to także początek Kina Plenerowego. Seans dla dzieci („Cudowny chłopak”) rozpocznie się o godz. 18.00, a film dla dorosłych („Czwarta władza”) o godz. 20.00. Do zobaczenia na pl. Grunwaldzkim!
  • 4 lipca wraca także cykl koncertowy „PaskudoFonia”. Przy ul. Bednarskiej 8 o godz. 19.00 zagrają Marek i Michał Andrzejewscy.

Wszystkie wydarzenia kulturalne są publikowane na stronie Kultura.gliwice.eu. Jesteś organizatorem? Dodaj swoje wydarzenie na naszą stronę poprzez formularz. (mm)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking