Kwesta tylko internetowo

Hinzugefügt: 30.10.2020 / Bereich:
wolontariusz z puszką do kwesty Fot. materiały Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach

Ze względu na sytuację epidemiologiczną tradycyjna, prowadzona od 20 lat kwesta na cmentarzach, w tym roku się nie odbędzie. Gliwickie Hospicjum Miłosierdzia Bożego można wesprzeć za pomocą kwesty internetowej.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo darczyńców oraz wolontariuszy zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum odwołał Kwestę Pierwszolistopadową, która co roku prowadzona jest na terenie nekropolii. Zostanie zastąpiona zbiórką internetową pod adresem https://zrzutka.pl/hospicjumgliwice. Chcesz pomóc - kliknij.

Ostatni czas pandemii był trudny dla wszystkich, dla nas również. Koszty związanie z zabezpieczeniem personelu przed COVID-19 już dawno przerosły nasze możliwości, ale bezpieczeństwo naszego zespołu jest priorytetem. Celem naszej zrzutki jest 1834 zł jest to numer naszego KRS, dzięki czemu otrzymujemy wpłaty z 1%. Gorąco prosimy o wsparcie. Pomóż nam nadal pomagać potrzebującym, to potrafimy robić najlepiej. Całkowity dochód z tegorocznej kwesty zostanie przeznaczony na rozbudowę i modernizację hospicjum. Za każdy, nawet najmniejszy dar serdecznie dziękujemy  – mówi Halina Dendek, koordynator wolontariatu w Hospicjum Miłosierdzia Bożego. (mf)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking