Innowator Śląska 2020 – przedłużono termin przystąpienia do konkursu

Hinzugefügt: 16.07.2020 / Bereich: / pdf
baner

Do 31 lipca 2020 roku można składać deklaracje udziału w konkursie INNOWATOR ŚLĄSKA 2020. Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice.

Konkurs Innowator Śląska już po raz dwunasty jest organizowany przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju w ramach projektu Enterprise Europe Network. Ma promować i nagradzać najbardziej innowacyjne podmioty z województwa śląskiego.
Wyróżniamy te firmy i instytucje badawczo-rozwojowe, które podejmują się nowatorskich zmian wprowadzając najnowocześniejsze technologie, nowe produkty czy usługi i osiągają dzięki temu sukcesy biznesowe lub naukowe – mówią organizatorzy konkursu.
Konkurs składa się z 4 kategorii: mikro przedsiębiorca, mały przedsiębiorca, średni przedsiębiorca i instytucja sektora badawczo-rozwojowego. Jest skierowany do śląskich przedsiębiorców i instytucji oferujących innowacyjne produkty, usługi czy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Uczestnicy muszą udokumentować wprowadzenia na rynek zgłoszonego rozwiązania w ostatnich trzech latach bądź – w przypadku instytucji sektora badawczo-rozwojowego – gotowe rozwiązanie.

Termin wysyłania zgłoszeń przedłużono do 31 lipca.

Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu, regulamin oraz deklarację uczestnictwa można znaleźć na stronie: http://innowatorslaska.pl/. (mf)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking