Gliwickie firmy na czele ważnego rankingu

Added: 16.07.2020 / Bereich: / pdf
baner

Dwie gliwickie firmy programistyczne – The Software House i Future Processing – znalazły się na czele rankingu „Top Poland Software Development Companies” opublikowanym przez  serwis Clutch, wiodącą platformę ocen i recenzji usług w sektorze B2B (firmy dla firm).

W rankingu oceniono firmy programistyczne z całego kraju, które specjalizują się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie, aplikacji mobilnych, sztucznej inteligencji, rozwoju e-commerce i innych wykwalifikowanych usługach IT. Do opracowania zestawienia wykorzystano zweryfikowaną przez serwis Clutch historię dostarczania klientom wysokiej jakości produktów, pozytywnych oraz zweryfikowanych recenzji klientów, a także zakres oferowanych usług i otrzymanych nagród.

Wyróżnieni są liderami w oparciu o wykwalifikowaną wiedzę techniczną i obsługę klienta. Z dumą uznajemy ich za najlepszych w swojej dziedzinie – komentuje wyniki rankingu Alexa Goodrow, analityk Clutch Customer Experience.

The Software House znalazł się na pierwszym, a Future Processing na drugim miejscu zestawienia. Trzecie miejsce zajęła warszawska firma SoftwareMill. W zestawieniu Top Poland Software Development Companies 2020 znalazły się także inne gliwickie spółki: Brainhub (6. pozycja), jazzy pro (39. pozycja). Euvic (53. pozycja) i WASKO (106. pozycja).

Pierwsze miejsce zdobyte w tegorocznym rankingu Clutch cieszy nas przede wszystkim dlatego, że zostało przyznane na podstawie aż 35 pozytywnych opinii, udzielonych analitykom serwisu przez naszych klientów. Rola rekomendacji zawsze była dla naszego biznesu kluczowa, a w ostatnich latach potrzebujący usług programistycznych coraz częściej szukają rekomendacji właśnie w Internecie – mówi Mateusz Kubiczek, prezes zarządu The Software House.

Od początku naszej działalności koncentrowaliśmy się na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi klientami w oparciu o wzajemne zaufanie i zaangażowanie. Udało nam się to osiągnąć zarówno w codziennej pracy, jak i na poziomie strategicznym, czego najlepszym dowodem jest osiągnięty przez nas wynik w tegorocznej edycji prestiżowego rankingu, którego fundamentem są właśnie opinie klientów – komentuje Jarosław Granat, Head of Client Engagement Future Processing.

Clutch jest wiodącą, międzynarodową platformą ocen i recenzji dla dostawców usług IT, marketingu i usług biznesowych. Z platformy miesięcznie korzysta ponad pół miliona kupujących i sprzedających usługi, którzy dzięki niej mają ułatwiony dostęp do wiarygodnych informacji rynkowych, co pomaga w podejmowaniu decyzji biznesowych. Więcej informacji na temat rankingu można znaleźć na stronie internetowej: https://clutch.co/press-releases/announces-top-software-developers-poland-2020. (mf)

siedziba Software House
Siedziba Software House. Fot. Tomasz Zakrzewski/Archifolio
budynbe FP
Budynek Future Processing. Fot. materiały Future Processing
siedziba Software House Siedziba Software House. Fot. Tomasz Zakrzewski/Archifolio
budynbe FP Budynek Future Processing. Fot. materiały Future Processing

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking