Gliwickie place zabaw

Aktualisiert: 28.04.2011 / Bereich: / pdf

Miejski Zarząd Usług Komunalnych organizuje drugą edycję konkursu „Gliwickie place zabaw”. Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe mogą wygrać urządzenia, które uatrakcyjnią zabawy maluchów.


– Celem konkursu jest dodatkowe wyposażenie placów zabaw, które znajdują się na terenie Gliwic, ale nie są własnością miasta. Chcemy też przyczynić się do aktywizacji wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. To dla nich dobra okazja, aby zadbać o estetykę, bezpieczeństwo i funkcjonalność miejsc, w których bawią się dzieci – mówi Iwona Kokowicz, rzecznik prasowy MZUK.
W konkursie mogą wziąć udział wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, które mają w swojej gestii place zabaw. Mają szansę zyskać za darmo nowe urządzenia zabawowe, ale w zamian muszą odnowić dwa już funkcjonujące na placu zabaw lub zamontować co najmniej jedno dodatkowe – o wartości minimalnej jednego z darów otrzymanych od samorządu.
Każda ze wspólnot lub spółdzielni mieszkaniowych może złożyć jeden wniosek, w którym wskaże jeden plac zabaw (z wyjątkiem obiektów, które zostały doposażone w poprzedniej edycji konkursu) i maksymalnie dwa urządzenia zabawowe, wybrane z katalogu. Zgłoszenia będą przyjmowane w sekretariacie Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych przy ul. Strzelców Bytomskich 25c – do 13 maja. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej www.mzuk.pl. (bom)
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking