Komunikat Arena Operator sp. z o.o ws. meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Kuzbass Kemerowo

Added: 10.03.2020 / Bereich: / pdf
Arena Gliwice fot. A. Ziaja / UM Gliwice

Z przykrością informujemy, że w związku z sytuacją w kraju i koniecznością zachowania daleko posuniętych środków ostrożności, jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję o odwołaniu meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Kuzbass Kemerowo. To decyzja trudna, ale wymaga jej odpowiedzialność za zdrowie i życie wszystkich osób, które odwiedzają Arenę Gliwice.

Zapewniamy, że zrobiliśmy wszystko, by kibice mogli ponownie przeżywać tutaj wielkie, sportowe emocje. Niestety te plany pokrzyżowały czynniki losowe związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zmuszające nas do podjęcia tego rodzaju działań. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy kupili bilety i zadeklarowali chęć udziału w wydarzeniu.

Liczymy, że niezależnie od okoliczności, ZAKSA po raz kolejny osiągnie w tych prestiżowych rozgrywkach świetny wynik. Zwrot zakupionych przez Państwa biletów na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Kuzbass Kemerowo odbywać się będzie poprzez platformę eventim.pl. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Areny Gliwice.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking