Aktualności | Podziękujmy trzeciemu sektorowi

Podziękujmy trzeciemu sektorowi

Podziękujmy trzeciemu sektorowi

Veröffentlicht: 03.03.2011 / Section: Miasto  Życie i styl 

W jaki sposób podsumować rok w gliwickim III sektorze?

Form jest wiele. Jedna z nich to konkurs, który pozwoli na wyłonienie laureatów w trzech kategoriach: „Gliwicki lider społeczny”, „Gliwicka organizacja roku” oraz „Biznesowy partner roku”. – To okazja, by docenić trud pracy podejmowanej przez społeczników i organizacje pozarządowe w naszym mieście oraz podziękować firmom i instytucjom wspierającym ich działania. Ty także możesz zadecydować, kto w tym roku zasłużył na wyróżnienie – przekonują pracownicy Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych, organizatora konkursu.
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.gcop.gliwice.pl i w każdej filii GCOP, a następnie dostarczyć go do siedziby jednostki przy ul. Jagiellońskiej 21. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 28 marca o godz. 20.00. Wniosek można także przesłać faksem pod numer 32/231-19-56 lub e-mailem: gcop@gcop.gliwice.pl.
Laureatów poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 12 kwietnia. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej www.gcop.gliwice.pl. (bom)