Z Inkubatora na swoje

Hinzugefügt: 07.10.2010 / Bereich:

Spółka FIS-SST – gliwicka firma informatyczna, oferująca usługi konsultingowe i wdrożeniowe SAP w Europie Środkowej oraz usługi związane z wsparciem i serwisem systemów SAP – będzie drugą, która po kilku latach funkcjonowania w tzw. inkubatorze przedsiębiorczości kompleksu edukacyjno-biznesowego „Nowe Gliwice” opuści zimą jego mury.

Nową siedzibą firmy będzie nowoczesny biurowiec, wznoszony w strefie biznesowej „NG” na działce wykupionej przez FIS-SST od Agencji Rozwoju Lokalnego. Budynek powinien zostać oddany do użytku w lutym 2011 r.
W piątek, 8 października, w gmachu inkubatora przedsiębiorczości przy ul. Bojkowskiej 37 odbędzie się branżowa konferencja adresowana do szefów działów finansowych, działów kontrolingu, a także managerów działów IT, połączona z konferencją prasową FIS-SST i prezentacją placu budowy. – Zapraszamy przedstawicieli mediów na godz. 12.00. Wówczas na placu budowy biurowca FIS rozpocznie się kilkunastominutowa „wiecha”, a tuż po niej nastąpi przedstawienie działalności firmy. W spotkaniu wezmą udział reprezentanci ARL i gliwickiego samorządu – informują przedstawiciele zarządu FIS-SST. Dodatkowych informacji na temat przebiegu uroczystości oraz działalności spółki udziela m.in. Agnieszka Marek, tel. 32/461-20-40, e-mail: amarek@fis-sst.pl. (kik)
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking