KAYAH – koncert świąteczny

Aktualisiert: 08.11.2019 / Bereich: / pdf
Kayah fot. Piotr Porębkski

Tydzień do świąt i taka perełka? Czemu nie! Podczas koncertu usłyszymy autorskie, świąteczne utwory z niezapomnianej płyty Kayah „Gdy pada śnieg”.

Artystka wykona także klasyczne polskie kolędy, takie jak: Cicha noc, Jezus Malusieńki, Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy, czy Nie było miejsca dla Ciebie, w charakterystycznej dla siebie aranżacji i wyjątkowym klimacie nadchodzących Świąt.

Oczywiście nie zabraknie również dobrze znanego szlagieru świątecznego „Ding Dong”. Artystce towarzyszyć będą na scenie wybitni instrumentaliści z Janem Smoczyńskim, jako kierownikiem zespołu, na czele. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną wcześniej wprowadzić się w świąteczny nastrój i w radosnej atmosferze cieszyć się piękną muzyką. Jeżeli muzyka ma łagodzić obyczaje, to ten koncert zrobi to doskonale. A przed „świąteczną gorączką” dla wielu z nas, to pozycja (co najmniej) obowiązkowa.

Bilety na ten wyjątkowy koncert będą dostępne w kasie Areny Gliwice, oraz na portalu eventim.pl.

Ceny biletów: 50 zł, 70 zł, 90 zł, 100 zł

Daty sprzedaży biletów:

12.11.

Specjalnie dla mieszkańców Gliwic i powiatu gliwickiego zostanie uruchomiona pula 200 biletów z rabatem -15%. Promocja będzie dostępna tylko w kasie Areny Gliwice, od godz. 14.00 do godz. 18.00. Każda osoba zamieszkująca powiat gliwicki, będzie mogła nabyć maksymalnie 4 bilety.

13.11.

O godz. 12.00 zostanie uruchomiona sprzedaż online na portalu eventim.pl oraz stacjonarnie w kasie Areny Gliwice.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking