Pozyskanie 4,5 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę boisk sportowych przy ul. Jagodowej, podpisanie umowy na remont ulicy Chorzowskiej czy podpisanie umowy z wykonawcą węzła przesiadkowego „Gliwice-Arena” przy ul. Pszczyńskiej – to tylko niektóre z działań podejmowanych w ostatnim czasie przez prezydent Gliwic, Katarzynę Kuczyńską-Budkę wraz ze współpracownikami. O tych i wielu innych inicjatywach realizowanych w naszym mieście dowiecie się z poniższej prezentacji. Chcecie być jeszcze bardziej na bieżąco? Koniecznie śledźcie podsumowania tygodnia publikowane na stronie gliwice.eu!