Aktualności | Piast bez punktów w Kielcach

Piast bez punktów w Kielcach

Published: 27.08.2013 / Section: Miasto  Sport

W meczu 5. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy Piast Gliwice przegrał wyjazdowe spotkanie z Koroną Kielce 0:2. Okazja do rewanżu będzie w grudniu na stadionie przy ul. Okrzei.

Na pomeczowej konferencji prasowej nawet trener gliwickiej drużyny - Marcin Brosz przyznał, że Korona była lepsza - że wygrała zasłużenie, bo grała lepiej od samego początku spotkania. - Przyjeżdżając do Kielc, zdawaliśmy sobie sprawę, że Korona jest w trudnym dla siebie momencie i chcieliśmy to wykorzystać. Jak jednak się przekonaliśmy, Korona była lepszym zespołem od pierwszej od ostatniej minuty i wygrała zasłużenie. Szczególnie z pierwszej połowy nie możemy być zadowoleni. Po zmianie stron i po zmianach, których dokonaliśmy graliśmy ciekawszą piłkę, ale te akcje były rwane, jednak to było za mało jak na naszą drużynę - mówił selekcjoner "Piastunek". Po 5 meczach nowego sezonu gliwicki Piast zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli. Za tydzień, 1 września gliwiczanie zagrają u siebie ze Śląskiem Wrocław.