Aktualności | Remis w Legnicy z Badim w tle

Remis w Legnicy z Badim w tle

Опубликовано: 08.10.2018 / Раздел: Sport

Bardzo ciekawe widowisko obejrzeli kibice, którzy piątkowy wieczór postanowili spędzić na Stadionie Miejskim w Legnicy, gdzie miejscowa Miedź starła się z Piastem Gliwice. Fani obejrzeli cztery gole i sporo akcji ofensywnych w meczu, który ostatecznie zakończył się remisem 2:2.

Wszystkie gole padły w pierwszej części gry. Jednego strzelił Michal Papadopulos. To jego czwarte trafienie w tym sezonie. – Jeśli dośrodkowanie jest dobre, to wykończenie akcji jest dużo łatwiejsze. Ten gol to zasługa Badiego, który dograł mi fantastyczną piłkę. Ja tylko nadbiegłem i musiałem się skupić nad tym, aby trafić w bramkę  – stwierdził po meczu czeski napastnik.

Niebiesko-Czerwoni mieli kilka groźnych sytacji, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W bramce gospodarze dobrze spisywał się jednak Łukasz Sapela, który w drugiej połowie nie dał się już pokonać. – Mogliśmy wygrać, bo Mateusz Mak miał dobrą sytuację. Tak samo Jorge Felix ładnie główkował, ale w obu tych przypadkach bramkarz bardzo dobrze interweniował. Mówi się, że jeśli nie możesz wygrać, to trzeba zremisować. Tak zrobiliśmy, ale czujemy niedosyt – przyznał po meczu Waldemar Fornalik, trener Piasta.

Po jedenastej serii gier w Lotto Ekstraklasie nastąpi przerwa od rozgrywek. Ligowcy wrócą do gry dopiero za dwa tygodnie. – Mamy krótkie zgrupowanie w Kamieniu, a w sobotę zagramy spotkanie sparingowe –  zakończył Waldemar Fornalik.