Aktualności | Medalowi kickboxerzy

Medalowi kickboxerzy

Veröffentlicht: 11.05.2015 / Abschnitt: Sport

Trójka zawodników z Gliwickiego Klubu Walk Wschodnich Najemnik przywiozła w sumie 4 medale z Mistrzostw Polski w Kickboxingu kadetów i seniorów light-contact i point-figting.

Na weekendowych Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w kategorii seniorów triumfował Szymon Wąs.  Reprezentant gliwickiego klubu Najemnik zajął pierwsze miejsce w formule light-contact w kategorii do 89 kg. W finałowej walce wypunktował 3-0 Jakuba Kasicę z Kutna.

Dobrze spisali się tez młodsi zawodnicy z gliwickiego Najemnika. Justyna Ciborska dwa razy stawała na podium: zdobyła drugie miejsce wśród kadetów starszych w wadze powyżej 65 kg w formule light-contact, a w formule piont-fighting zajęła trzecią pozycję. Jej młodszy klubowy kolega, Igor Szkodny okazał się najlepszy spośród kadetów młodszych w kategorii wagowej powyżej 47 kg. (mag)