Aktualności | 11 wspinaczy GTW na podium!

11 wspinaczy GTW na podium!

Published: 27.11.2017 / Section: Sport

Na Poziomie 450 w Sosnowcu odbyła się kolejna edycja Pucharu Regionalnego Śląska i Opolszczyzny we wspinaczce, tym razem na trudność. Wystartowało w nim 14 zawodników z Akademii Wspinania GTW.

Kolejny raz się wykazali. Aż jedenaścioro z nich stanęło na podium! Pierwsze miejsce zajęli Kacper Blaszke, Bartosz Ciesielski i Szymon Bochenek, drugie miejsce - Milena Ciechanowska, Patrycja Aksman, Martyna Bąk i Krystian Poczkaj, a trzecie miejsce -  Martyna Ciechanowska, Szymon Kopel, Amelia Kopel i Szymon Kroliński. Na piątej pozycji uplasował się Mateusz Panenka, na siódmej Bartek Bąk, a na jedenastej - Martyna Kowalewska.

Za osiągnięciami zawodników GTW stoją trenerzy: Tymon Waliński, Mateusz Nawratek i Aleksander Olszok.