Aktualności | Tylko remis...

Tylko remis...

Published: 15.02.2016 / Section: Miasto  Życie i styl  Sport

Piast Gliwice w pierwszym spotkaniu po przerwie w rozgrywkach zmierzył się z Górnikiem Łęczna. Niebiesko-Czerwoni nie spisali się jednak najlepiej, tylko remisując z gospodarzami 0:0.

Pierwsza połowa ze wskazaniem na gości z Gliwic. Niebiesko-Czerwoni kontrolowali grę, utrzymywali się przy piłce oraz mieli plan na rozgrywanie akcji ofensywnych. Zabrakło jednak goli... To też starali się wykorzystać w drugiej połowie gospodarze, grając nieco pewniej. Gospodarze poczuli, że mają okazję nawet pokonać lidera z Gliwic, atakując z większą ochotą, niż miało to miejsce w pierwszej części gry. W całym spotkaniu strzałów na bramkę było jednak niewiele, a zdecydowanie więcej starć w środkowej strefie boiska.

Górnik Łęczna - Piast Gliwice 0:0

Górnik: Bartkus - Mierzejewski, Pruchnik, Božić, Jakubik - Bogusławski (85. Tymiński), Danielewicz, Bonin, Pitry (69. Nowak), Piesio - Świerczok (74. Śpiączka).

Piast: Szmatuła - Pietrowski, Korun, Hebert, Mraz - Mateusz Mak, Vacek, Radosław Murawski, Szeliga (82. Ipsa) - Nespor (85. Barisić), Jankowski (62. Bukata).

Żółte kartki: Pitry, Śpiączka, Nowak - Jankowski.