Aktualności | Piast nie zwalnia tempa!

Piast nie zwalnia tempa!

Published: 10.08.2015 / Section: Miasto  Sport

Po wygranej w derbowym pojedynku z Górnikiem Zabrze piłkarze Piasta nie zwalniają tempa.

W 4. kolejce ekstraklasy podopieczni Radoslava Latala wygrali na wyjeździe z Cracovią 2:1 (0:1). Dzięki temu Piast zajmuje obecnie drugą lokatę w tabeli!

Mecz z „Pasami” nie był łatwy. Po pierwszych trzech kwadransach gracze z Gliwic przegrywali 0:1. Gola dla Cracovii w 38. minucie spotkania strzelił Boubacar Dialiba. Po przerwie do boju ruszył Piast. W 46. minucie do remisu doprowadził Patrik Mraz, a chwilę potem, w 48 minucie goście wyszli na prowadzenie. Trzeciego gola w tym sezonie strzelił nowy napastnik gliwiczan Martin Nespor. - Na mecz z Cracovią  wyszliśmy w innym ustawieniu. Graliśmy trochę zmienionym systemem. Bardzo zależało nam, żeby kontynuować dobrą serię po meczu z Górnikiem Zabrze - komentował po końcowym gwizdu szkoleniowiec Piasta, Radoslav Latal. W najbliższą sobotę, 15 sierpnia Piast Gliwice podejmie u siebie lidera ekstraklasy - warszawską Legię. Pierwszy gwizdek o godz. 20.30.