Aktualności | Nie udało się...

Nie udało się...

Published: 14.09.2015 / Section: Miasto  Sport

…wygrać Piastowi Gliwice w wyjazdowym meczu ósmej kolejki piłkarskiej ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Podopieczni Radoslava Latala ulegli „Portowcom” 1:3 (1:1).

Wynik meczu, znakomitym uderzeniem, otworzył Sasa Zivec. Od siódmej minuty Piast prowadził w Szczecinie 1:0. Jeszcze przed przerwą Pogoń doprowadziła do remisu. Po wznowieniu gry gospodarze dorzucili jeszcze dwa trafienia. - Bardzo dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, najpierw trafiając w słupek a potem do siatki. Naprawdę przez pierwsze dwadzieścia minut można było być zadowolonym. Niestety, pojawiły się z naszej strony błędy taktyczne, które kończyły się utratami bramek... - powiedział Latal - mówił po meczu trener Piasta Gliwice, Radoslav Latal. Piast nadal przewodzi ligowemu zestawieniu. Nad drugą w tabeli Pogonią Szczecin ma 4 punkty przewagi. W najbliższą sobotę, 19 września, do Gliwic przyjedzie Lechia Gdańsk. Trzymamy kciuki za dobry wynik!