Dni Otwarte Poradnictwa Zawodowego w Gliwicach

Dodano: 06.10.2016
Czas wydarzenia: 
2016-10-17 08:00 do 2016-10-23 16:00
Miejsce wydarzenia: 
PUP przy Placu Inwalidów Wojennych 12 (hol przy pok. 001)
Organizator: 
Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Bądź autorem swojej kariery! To hasło przewodnie kolejnej edycji Dni Otwartych Poradnictwa Zawodowego w Gliwicach w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Spotkania ze specjalistami organizuje między 17 a 23 października gliwicki Powiatowy Urząd Pracy.

Przygotowaliśmy ofertę, która rozwija, uczy kreatywności oraz pozwala nabyć wiedzę z planowania własnej przyszłości zawodowej – podkreśla Grażyna Żur, zastępca dyrektora PUP w Gliwicach. – Kierujemy ją zarówno do studentów, jak i osób aktywnych na rynku pracy, a także poszukujących nowego zatrudnienia. Między 17 a 23 października, w godzinach pracy urzędu, zapraszamy gliwiczan i mieszkańców powiatu do skorzystania m.in. z indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi oraz do udziału w zabawie „Rusz głową – ocen swój potencjał”. Każdy będzie mógł sprawdzić własne predyspozycje i przekonać się, w jakiej dziedzinie jest najlepszy. Dodatkowo na naszym Facebooku (Fanpage: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach) udostępnimy m.in. e-book „Jak być twórcą swojego jutra”. Pomoże on poszerzyć wiedzę z zakresu planowania rozwoju zawodowego i poćwiczyć najważniejsze elementy budowania własnej kariery.

Spotkania z doradcami organizowane będą tradycyjnie w siedzibie gliwickiego PUP-u przy Placu Inwalidów Wojennych 12 (hol przy pok. 001). Zainteresowani będą również mogli skorzystać z konsultacji e-mailowych w celu korekty CV, a 18 i 19 października (w godz. 13.00 – 15.00) z pogotowia doradczego on-line na Facebooku Powiatowego Urzędu Pracy.

Dodatkowe informacje na temat IV Dni Otwartych Poradnictwa Zawodowego są udzielane telefonicznie (tel. 519-130-779) lub w formie elektronicznej (e-mail: klub.pracy@pup.gliwice.pl, Facebook/Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach). (kik)

Kategorie wydarzenia: