Walka o Superpuchar Polski 2019 w Gliwicach! Rusza sprzedaż biletów!

Обновлено: 27.05.2019 / Раздел: / print / pdf
um Fot. UM Gliwice

 Ogólnopolska, internetowa sprzedaż wejściówek na Superpuchar Polski 2019 w piłce siatkowej ruszy 1 czerwca.Sobotnie starcie biało-czerwonych było dopiero zwiastunem fantastycznej sportowej jesieni w Arenie Gliwice.

Mecz o Superpuchar Polski 2019 poprzedzi start dwudziestego, jubileuszowego sezonu zawodowej ligi męskiej - PlusLigi. W nowoczesnej i jednej z największych w Polsce hal w Gliwicach będzie okazja do kolejnego siatkarskiego święta.

 - Superpuchar Polski 2019 to szansa na pierwsze trofeum w nowym sezonie i wielkie emocje dla fanów - mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki SA. - Starcie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z ONICO Warszawa będzie rewanżem za wielki finał PlusLigi sezonu 2018/2019. Bardzo się cieszę, że dojdzie do niego w tak nowoczesnym i efektownym obiekcie, jak Arena Gliwice.

Arena Gliwice działa od roku i dynamicznie się rozwija przyciągając nowych organizatorów i partnerów oraz nowe, wielkie wydarzenia. To również ważne miejsce dla kibiców, którzy mogli już oglądać wielkie sportowe widowiska i czekają na nowe, sportowe emocje. A tych nie brakuje. W styczniu Arena gościła hit siatkarskiej Ligii Mistrzów i ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, która zagrała z Cucine Lube Civitanova. W kwietniu na płycie głównej Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn spotkała się z Niemcami. W zeszłą sobotę zobaczyliśmy siatkówkę na najwyższym poziomie!

нет

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking