Miasto Gliwice - Przyszłość jest tu

25 lat samorządności

-A +A

Aktualności dla seniorówKontakt

Nordic Walking dla seniorów

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Gliwicach wznawia bezpłatne treningi nordic walking dla seniorów.
Zbiórka w każdą środę o godz. 14:30 przed siedzibą Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Gliwicach ul. Chudoby 10.


Seans Seniora

Kino AMOK zaprasza wszystkich seniorów na seans, przeznaczony specjalnie dla tej grupy. Odpowiednia legitymacja upowaznia do skorzystania z promocyjnych biletów za 8 zł lub w wyjątkowych wypadkach za 10 zł. REPERTUAR


Środa w Muzeum dla Seniorów. Co w planach?

Zobacz na stronie www.muzeum.gliwice.pl


GCOP DLA SENIORÓW

Na stronie Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych (www.gcop.gliwice.pl) działa Strefa Seniora. To platforma informacyjna, na której zebrane i zaprezentowane zostały informacje dotyczące kwestii istotnych dla osób starszych.

W Strefie Seniora można obecnie znaleźć przydatne informacje o zniżkach i promocjach (zakładka „Gliwice przyjazne seniorom”), ulgach i prawach osób starszych, Karcie Seniora (projekt „Gliwicki Senior 67+ 75+”) oraz akcji „Bezpieczny Senior”. Umieszczono tam również bieżące aktualności (zapowiedzi wykładów, warsztatów, spotkań, porady), a także omówienie projektów „Baśniowe Babcie” (wolontariat osób dojrzałych), „Grupa Teatralna Seniorów” i „Akademia Wolontariatu Seniora”. W Strefie zainteresowani natrafią też na informacje dotyczące zespołu branżowego do spraw seniorów oraz gliwickich organizacji wspierających lub skupiających osoby starsze. Nie zapomniano ponadto o podłączeniu ciekawych linków i zbioru czasopism seniorskich online.

Jeśli posiadacie Państwo wiedzę dotyczącą przykładowo: nowych klubów seniora w mieście i regionie, oferty edukacyjnej i kulturalnej, zniżek i promocji, ciekawych miejsc i możliwości spędzenia wolnego czasu, będziemy wdzięczni za podzielenie się nią z nami. Chcemy, aby Strefa Seniora była platformą funkcjonalną, przejrzystą, a przede wszystkim aktualną. Mamy nadzieję, że włączą się Państwo w jej rozwój – apeluje Ilona Rola z Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych.

Wszelkie uwagi należy przekazywać drogą mailową (seniorzy@gcop.gliwice.pl) lub telefonicznie pod nr 32/775 01 78. (kik)


Polecamy galerieZwiązek Subregionu Centralnego

Śląski Związek Gmin i Powiatów

Metropolia Silesia

Śląska Organizacja Turystyczna SekapMiejski Serwis Internetowy Gliwice ISSN 1734-5480
Wydawca: Urząd Miejski w Gliwicach, 44-100 Gliwice, Ul. Zwycięstwa 21, centrala tel. 32-231-30-41, faks: 32-231-27-25, www.gliwice.eu

Redaktor naczelny: Nina Drzewiecka, tel.: 32-239-11-38, e-mail: drzewiecka_n@um.gliwice.pl;

Informacje prasowe: Adam Sosnowski, Monika Foltyn, Magdalena Mickielewicz, Patryk Młynek, Katarzyna Kozub-Kulik tel. 32-238-54-80,  e-mail: redaktor@um.gliwice.pl

Ogłoszenia: Agata Grabowska, tel. 32-231-30-44, e-mail: ogloszenia@um.gliwice.pl

Administrator serwisu: Anna Proksa ,tel.: 32-239-12-85, e-mail: proksa_a@um.gliwice.pl

ZASADY PONOWNEGO WYKORZYSTANIA INFORMACJI

PinterestTab Odwiedź na Pintereście profil użytkownika Miasto Gliwice.
FacebookTab
TwitterTab Tweety na temat @Miasto_Gliwice

InstagramTab