Miasto Gliwice - PTTK Oddział Ziemi Gliwickiej

Sonda

Który z gliwickich zabytków podoba Ci się najbardziej?


PTTK Oddział Ziemi GliwickiejKontakt

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Oddział Ziemi Gliwickiej

Adres:
ul. Rynek 11
44-100 Gliwice

Kontakt:

Zapraszamy w godzinach:

  • pon. - czw. 9:00 - 17:00
  • pt. 9:00 - 16:00
  • przerwa (codziennie): 12:00 - 14:00

Zapraszamy wszystkich chętnych na imprezy turystyki kwalifikowanej organizowane przez komisje problemowe i kluby specjalistyczne.O/PTTK Ziemi Gliwickiej organizuje imprezy o różnorodnym charakterze, których ofertę kierujemy do szkół oraz wszystkich mieszkańców Gliwic i powiatu Gliwickiego.

Od wczesnej wiosny do jesieni - jeden z najlepszych Klubów Kolarskich w kraju im. Wł. Huzy zaprasza na ciekawe wycieczki i rajdy rowerowe. Przez cały rok organizujemy imprezy na orientację. Celem tych imprez jest umiejętność poruszania się w terenie nieoznakowanym.Inwentaryzowaniem przyrody i ochroną zabytków zajmuje się w O/PTTK Klub Krajoznawstwa i Ochrony Przyrody.

Co tydzień organizowane są wycieczki piesze w okolicy powiatu gliwickiego, woj. Śląskiego i opolskiego. Podwodny Klub ASTERINA szkoli płetwonurków i penetruje jeziora, morza i oceany. Koło Przewodników Turystycznych zajmuje się prowadzeniem wycieczek krajoznawczo-turystycznych. Chcących poznać Tatry Polskie i Słowackie zapraszamy na wycieczki, które organizuje Koło Przewodników Tatrzańskich

Oferta PTTK:

W oddziale można zaopatrzyć się również w książeczki, odznaki turystyczne, mapy, atlasy, przewodniki. Dostępne książeczki:

  • Górska Odznaka Turystyczna PTTK
  • Odznaka Turystyczna Ziemi Gliwickiej
  • Kolarska Odznaka Turystyczna
  • Turysta Przyrodnik

Wszystkie weryfikowane odznaki są dostępne w oddziale.
 

Polecamy galerie

 Sekap

Miejski Serwis Internetowy Gliwice ISSN 1734-5480 Projekt i realizacja: edirect - Tworzenie stron www