Warsztaty kulinarne / Czeski Festiwal

Ajouté: 20.11.2017
Czas wydarzenia: 
2017-11-26 12:00
Organizator: 
Stowarzyszenie Melina
Organizator kontakt: 
stowarzyszeniemelina@gmail.com 792 752 334

W ramach Czeskiego Festiwalu zapraszamy na warsztaty kulinarne.

26 listopada, godz. 12:00, Kuchnia Społeczna, ul. Zubrzyckiego, Gliwice, rezerwacja miejsc: stowarzyszeniemelina@gmail.com

Tematem przewodnim będzie kuchnia Czeska. Po prelekcji, na której uczestnicy zostaną zapoznani z charakterystyką i historią kuchni czeskiej, uczestnicy przygotują popularne dania tej kuchni.
Na oczach uczestników kucharz będzie przygotowywał potrawy kuchni czeskiej z wykorzystaniem tradycyjnych składników. W trakcie pokazu kulinarnego uczestnicy zapoznają się z popularnymi daniami kuchni czeskiej i będą degustować przygotowywane potrawy.

Gatrotester to projekt, który ma przekonać nieprzekonanych, że każdy może poczuć się w kuchni swobodnie i nauczyć się smacznie gotować. Założyciel Gastrotestera (kucharz z wykształcenia) swoje najsmaczniejsze doświadczenie zdobywał podczas kursów i kulinarnych wypraw do różnych zakątków świata. Tym razem zaprasza Was na wspólną kulinarną wycieczkę do Czech, podczas której będziemy gotować i smakować. Warsztaty kuchni czeskiej są bezpłatne, ale o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Prowadzenie: Paweł Magiera

Kategorie wydarzenia: