Aktualności | GTW Piastunki Gliwice. Dziewczyny, do boju!

GTW Piastunki Gliwice. Dziewczyny, do boju!

Publié: 27.05.2021 / Section: Miasto

Formą i umiejętnościami ustępuje im niejeden chłopiec... Na przełomie czerwca i lipca młode piłkarki z drużyn GTW Piastunki Gliwice będą reprezentowały województwo śląskie w turniejach „Młoda Piłkarska Kadra Czeka” w Reńskiej Wsi (rocznik 2008 i młodsze) oraz „Piłkarska Kadra Czeka” w Świdnicy (rocznik 2006 i młodsze). Trzymamy kciuki!

Dwa lata temu, a więc jeszcze przed pandemią, dziewczyny wygrały piłkarskie Śląskie Finały Tymbarku oraz zdobyły ósme miejsce w finałach ogólnopolskich. W kolejnym roku ze względu na lockdown część rozgrywek została zawieszona. Obecnie turniej wraca. Piastunki GTW będą reprezentowały nasze województwo w kategorii młodszej oraz starszej. Warto przypomnieć, że obecnie kilka zawodniczek GTW jest w kadrze Podokręgu i przygotowuje się pod okiem trenerów kadry do SILESIA CUP, który odbędzie się na Stadionie Śląskim.

Treningi młodych piłkarek odbywają się w każdy wtorek i piątek na boisku przy ul. Orkana 8. Kochasz piłkę? Dołącz do nich! Zajęcia startują zawsze o godz. 17.00.