Aktualności | "Biszkopty" górą

"Biszkopty" górą

Publié: 01.12.2020 / Section: Miasto

Sobotnie spotkanie siatkarek AZS Gliwice z Sanem–Pajda Jarosław zakończyło się porażką 0:3. Rywalki z Podkarpacia bezwzględnie wykorzystały błędy w zagrywce akademiczek.

Pierwsze dwa sety były wyrównane i rozstrzygnięcie następowało w przewagach. W drugim secie gliwiczankom udało się nawet wypracować przewagę 18:12 jednak determinacja i ofiarność pozwoliły zawodniczkom Sanu na odrobienie strat i zwycięstwo. W trzecim secie siatkarki AZS-u musiały uznać wyższość popularnych „Biszkoptów”, które zamknęły to starcie z dziesięciopunktową przewagą.
Był to 9. mecz siatkarek AZS Gliwice, które aktualnie znajdują się na 7 miejscu tabeli. Przed nimi spotkanie z Solną Wieliczka, które rozegrane zostanie 5 grudnia.