Aktualności | Pewna wygrana futsalistów z Sośnicy

Pewna wygrana futsalistów z Sośnicy

Publié: 30.11.2020 / Section: Miasto

Kolejny mecz w I lidze futsalu rozegrała w niedzielę w hali Jasna 31 drużyna KS Sośnicy Gliwice. Rywalem był AZS AWF Profi Sport Wrocław, outsider tabeli.

Gliwiczanie od samego początku spotkania zdominowali swoją grą Wrocławskich Akademików. Strzelanie rozpoczął Grzegorz Górka, który już w 16. sekundzie, po doskonałej zespołowej akcji, pokonał bramkarza rywali. Po 6 min Sośnica prowadziła już 6:0! Żelazna defensywa i skrupulatne wykonywanie boiskowych zadań przez podopiecznych trenera Łukasza Kujawy sprawiły, że po pierwszej połowie gliwiczanie schodzili z boiska przy wyniku 8:2. Druga część spotkania dała możliwość gry zawodnikom, którzy mieli trochę mniej minut na parkiecie w tym sezonie. Oni również nie zawiedli, dokładając kolejne trzy bramki.

Przed piłkarzami z Sośnicy ostatni mecz pierwszej rundy, który rozegrają 5 grudnia na wyjeździe z drużyną GKS Futsal Nowiny.