Gliwickie lato w mieście na sportowo

Updated: 14.06.2019 / Section: / print / pdf
dzieci grają w piłkę nozną Fot. A.Ziaja

24 czerwca rusza Gliwickie Lato w Mieście - projekt realizowany przez Stowarzyszenie GTW i wspierany przez Miasto Gliwice. Dzięki temu dzieci w czasie wakacji mogą wziąć udział w zajęciach sportowych oraz ciekawych wycieczkach krajoznawczo – turystycznych.

Gliwickie Lato w Mieście przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Projekt został podzielony na cztery turnusy. Pierwszy rozpocznie się 24 czerwca i zakończy  28 czerwca.  Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 16.00, na boisku przy ul. Orkana 8 w Wójtowej Wsi.

W programie przewidziano prelekcje, zajęcia z piłki nożnej oraz ćwiczenia ogólnorozwojowye, gry i zabawy Przewidziane jest także wyjście na basen i wycieczki  krajoznawczo - turystyczne. Nie zapomniano o posiłku dla milusińskich. W czasie turnusu dzieci otrzymają II śniadanie oraz jednodaniowy obiad oraz deser i wodę. Podczas każdego turnusu obecny będzie instruktor sportu oraz wychowawca. Wszyscy uczestnicy będą objęci ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków.

Koszt uczestnictwa w jednym turnusie wynosi 200 zł. Rodzice mogą zgłaszać dzieci telefonicznie pod numerem 500 170 516 lub drogą elektroniczną na adres: d.opoka@gtwgliwice.pl.

Więcej szczegółów na temat wakacyjnej akcji można znaleźć na stronie: http://www.gtwgliwice.pl/gliwickie-lato-w-miescie.html

plakat

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking