Dziecięcy Salonik Filmowy

Added: 19.09.2017 / pdf
Czas wydarzenia: 
2017-10-15 11:00
Miejsce wydarzenia: 
kino Amok (ul. Dolnych Wałów 3)
Tematyka wydarzenia: 
seans dla dzieci
Organizator: 
kino Amok

Opuszczony dom, tajemniczy złodziej i ukryty skarb. Przeżyj z Julką i Olkiem przygodę życia!

Tegoroczną edycję Dziecięcego Saloniku Filmowego  zainaugurujemy  długooczekiwanym, najnowszym polskim filmem dla młodych widzów. Naszymi gośćmi będą: MARTA KARWOWSKA - reżyserka oraz AGNIESZKA DZIEDZIC - producentka. Istnieje szansa, że pojawią się też debiutujący na ekranie młodzi aktorzy: Hania Hryniewicka i Kuba Janota - Bzowski. Trzymajcie kciuki, żeby się udało.

Są jeszcze prawdziwe przygody. Co więcej, czekają tuż za rogiem! Julka, Olek i pies Pulpet to główni bohaterowie szalonej historii, w którą zamieszana jest złodziejska szajka, skarb i… Picasso.

Tarapaty” pokazują, że przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa – Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego nieodłączny towarzysz - pies Pulpet. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczynają się przygody. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

Kategorie wydarzenia: