Nie nudzi mi się! Ferie w bibliotece

Added: 02.01.2020 / pdf
banner graficzny – treść w tekście
Czas wydarzenia: 
2020-01-13 11:00 bis 2020-01-26 18:00
Miejsce wydarzenia: 
fieli Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach
Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zaprasza wszystkie dzieci do udziału w przygotowanych na ferie licznych warsztatach, zabawach, quizach, grach i spektaklach. Zapewniamy, że z biblioteką i w bibliotece nikt nie będzie się nudził!

Bohaterami ferii w bibliotece będą Nudzimisie, sympatyczne stworki z książek Rafała Klimczaka. Razem z nimi  przeniesiemy się do krainy, gdzie na drzewach rosną lizaki, a na polach słodkie galaretki i gdzie nikt nie słyszał o nudzie. A w naszej krainie zamienicie się w piratów poszukujących skarbów i odwiedzicie starożytne cywilizacje, więc emocji nie zabraknie! Czekają literackie zagadki, quizy i łamigłówki. Zobaczycie elektrostatyczne motyle, samopompujące balony i zredagujecie księgę ulubionych cytatów.

Zapraszamy na warsztaty: plastyczne, literackie, dziennikarskie, szycia z filcu i kodowania, a po tylu atrakcjach znajdziecie wytchniecie przy wspaniałych grach planszowych i głośnym czytaniu ciekawych książek. Nie zabraknie też wrażeń teatralnych, bo przedstawienia w wykonaniu aktorów Teatru Miejskiego w Gliwicach, Studia Teatralnego „Krak-Art” i teatrzyk Kamishibai dostarczą Wam wiele radości.

Po tym wszystkim zapewniamy, że już żadne dziecko nie powie „nuuudzi mi się”!

Szczegółowy plan dostępny jest tutaj.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, czasami jednak, ze względu na ograniczoną liczbę uczestników, prosimy o odebranie zaproszenia lub zarezerwowanie miejsca.

Kategorie wydarzenia: