Nocne Granie w Arenie Gliwice

Aktualisiert: 03.07.2019 / Bereich: / print / pdf
planszówki fot. M. Buksa

Arena Gliwice zaprasza na cieszące się coraz większą popularnością gliwickie, nocne spotkania przy grach planszowych. Najbliższe odbędzie się 5 lipca od godz. 17.00 do 01.00.

Sezon letni warto rozpocząć od podróży! W odległe przestrzenie średniowiecznej Francji będzie można udać się podczas rozgrywki w Carcassonne. Teren rozciągający się od urwistych wzgórz Edynburga, aż po słoneczne nabrzeża Stambułu stanie otworem, dla tych, którzy poznają fabułę gry Wsiąść do Pociągu. Można podróżować, nie ruszając się z miejsca! Wystarczy odrobina wyobraźni i pełna znakomitych gier planszowych biblioteka Areny Gliwice.

Na uczestników wydarzenia czekać będą atrakcje w postaci dostępu do biblioteki ponad 500 różnych gier, pomocnych animatorów tłumaczących zasady, wspaniałych współgraczy i świetnej zabawy. Spotkania przy planszy to znakomita odskocznia od codzienności, zdrowa rywalizacja i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi. (Arena Gliwice)

Współpraca: Ludiversum, Gliwickie spotkania RPG, Stowarzyszenie Gier Planszowych Gambit oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach

Wejście: od strony HOLU C należy wejść po głównych schodach prowadzących do Holu C, a następnie u ich szczytu skierować się w prawo do bocznego wejścia

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking