Aktualności | Zdobyli medale dla Polski i dla Gliwic

Zdobyli medale dla Polski i dla Gliwic

Opublikowane: 29.10.2018 / Sekcja: Sport

Na Mistrzostwach Europy juniorów U-18 i młodzieżowców U-21 we włoskiej Bolonii wśród reprezentantów Polski znaleźli się przedstawiciele gliwickiego klubów BJJ Factory. W swoich kategoriach udało im się zdobyć jeden złoty oraz dwa srebrne medale.

Wojciech Gryz w konkurencji Ne-waza U-21 (kat. 56 kg) zdobył złoto. Alicja Stypułkowska została wicemistrzynią juniorów Ne-waza w wadze 57 kg. Ze srebrnego krążka w swojej kategorii cieszył się również młodzieżowiec Piotr Dudziński (Ne-waza U-21 kat. 62 kg).

Na 13. miejscu w konkurencji Ne-waza U-21 (kat. 69 kg)  po trudnych walkach uplasował się kolejny zawodnik BJJ Factory, Remigiusz Jander.

Młodym zawodnikom gratulujemy tytułów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.