W duchu radości i modlitwy

Dodano: 02.01.2019 / Sekcja: / drukuj / pdf

fot. materiały organizatora

26 stycznia 2019 roku odbędzie się Śląski Bal Panamski. Impreza jest związana z odbywającymi się w tym czasie Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie. Młodzi chrześcijanie wspólnie będą się modlić i świętować to radosne wydarzenie.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00 od mszy świętej w kościele pw. św. Michała Archanioła. Następnie uczestnicy balu barwnym korowodem przejdą do Areny Gliwice. Tam czeka ich 8 tanecznych godzin. Bal rozpocznie się od uroczystego poloneza. O dobrą zabawę zatroszczy się Paweł Jagodziński.

W tę noc będziemy chcieli połączyć się duchem z młodymi, którzy będą na Światowych Dniach Młodzieży z papieżem Franciszkiem. Przygotowujemy szereg atrakcji dla uczestników Śląskiego Balu Panamskiego, żeby mogli oni poczuć klimat tego wydarzenia – wyjaśnia Marceli Łyczko, współorganizator balu.

Bilety są dostępne za pośrednictwem strony internetowej slaski-bal-panamski.pl. Śląski Bal Panamski jest organizowany przez Diecezję Gliwicką i fundację Silesia Pro Europa. Wydarzenie objął patronatem Prezydent Miasta Gliwice.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking