Podnieś swoje kwalifikacje

Uaktualniono: 11.04.2019 / Sekcja: / drukuj / pdf
baner

Gliwicki Technopark zachęca do udziału w kursie języka angielskiego i akademii podnoszenia kwalifikacji z technologii informacyjno-komunikacyjnych. Rekrutacja już trwa. Kto może wziąć udział w projekcie "TECHNOPARKowa Akademia podnoszenia kwalifikacji językowych i ICT dorosłych mieszkańców Gliwic"?

W ramach Akademii odbędzie się 10 spotkań podczas których uczestnicy będą mogli podszkolić się z Excela, dowiedzieć się jak efektywnie i bezpiecznie korzystać z zasobów Internetu i komunikatorów, a także jak tworzyć treści cyfrowe w sieci z wykorzystaniem m.in. dokumentów Google’a.

Projekt skierowany jest do osób powyżej 25 roku życia mieszkających na obszarze rewitalizacji w Gliwicach.  Zajęcia będą się odbywać w gliwickim Technoparku przy ul. Wincentego Pola 27.

Dobiega też końca rekrutacja na kurs języka angielskiego dla pracujących osób powyżej 50 roku życia, zamieszkujących obszar rewitalizacyjny w Gliwicach. Zajęcia przy ul. Górnych Wałów prowadzi Szkoła Języków Obcych LEVEL. Kurs obejmuje 60 godzin zajęć i kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Spotkania informacyjne dotyczące kursów odbędzie się w czwartek 11 kwietnia oraz we wtorek 16 kwietnia, w godz. od 16.00 do 18.00, przy ul. Konarskiego 18C.
Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie: http://technopark.gliwice.pl/szkolenia/. (mf)

plakat

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking