Odliczamy do Kawiarenki Zdrowia!

Uaktualniono: 15.05.2019 / Sekcja: / drukuj / pdf
Kawiarenka Zdrowia fot. archiwum UM / D. Nita-Garbiec

Już 22 maja w Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II przy gliwickiej katedrze ostatnia Kawiarenka Zdrowia przed przerwą wakacyjną! Spotkanie poprowadzi dr n. med. Maria Turska-d'Amico, która opowie o tym, jak zdrowo się opalać i na co zwracać szczególną uwagę podczas kąpieli słonecznych. Początek – godz. 17.00.

O oprawę muzyczną zadba Todo Trio, które tworzą muzycy Filharmonii Śląskiej: Grażyna Jursza (flet), Dariusz Jursza (klarnet) i Dawid Smykowski (fagot). Podczas koncertu najpiękniejszych melodii z dawnych lat „W starym kinie” nie zabraknie szlagierów w rodzaju „Miłość ci wszystko wybaczy” i „Już taki ze mnie zimny drań”, czyli przebojów skomponowanych przez Henryka Warsa, Jerzego Petersburskiego czy Jerzego Wasowskiego, spiewanych niegdyś przez Eugeniusza Bodo, Mieczysława Fogga i Hankę Ordonównę. Jak zabrzmią w nowych, atrakcyjnych aranżacjach na trio stroikowe? Warto się przekonać!

Na zakończenie spotkania uczestników czeka zdrowy poczęstunek. Organizatorem Kawiarenki Zdrowia jest Miasto Gliwice. Wstęp wolny!

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking