O jakości oprogramowania w Gliwicach

Uaktualniono: 28.06.2019 / Sekcja: / pdf
specjaliści IT fot. rawpixel/Freepik

Kilkuset specjalistów z kilkunastu polskich firm IT, dwa dni warsztatów i wykładów o najważniejszych zagadnieniach związanych z wytwarzaniem wysokojakościowego kodu – gliwicka firma Future Processing po raz 8. organizuje ogólnopolską konferencję Quality Excites.

Konferencja odbędzie się 28 i 29 czerwca w siedzibie firmy Future Processing (ul. Bojkowska 37a) oraz na Politechnice Śląskiej. Kilkuset praktyków będzie debatować o zagadnieniach kluczowych dla każdego projektu IT. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji Quality Excites są „ścieżki do jakości”. W Gliwicach spotkają się inżynierowie ds. jakości, testerzy, programiści, kierownicy projektów oraz projektanci.

Wysoka jakość oprogramowania to jedna z najważniejszych wartości w każdym projekcie IT. Skoncentrowanie się przez firmę programistyczną na przewidywalności, skuteczności i jakości dostarczanych usług gwarantuje klientowi optymalne warunki do podejmowania kolejnych decyzji biznesowych – wyjaśnia Jarosław Kacprzak, PR Manager Future Processing.

Organizatorem konferencji jest działająca od 2000 roku gliwicka firma programistyczna Future Processing. Liczący 800 pracowników zespół FP ma w swoim portfolio wiele projektów IT zrealizowanych dla klientów na całym świecie i z różnych branż, m.in. automotive, finansowej, fintech, healthcare, smartcity czy transportowej.

Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Cyfryzacji.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking