Drzwi do kariery otwarte!

Dodano: 15.10.2018 / Sekcja: / drukuj / pdf

Fot. PUP w Gliwicach

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach już po raz szósty organizuje dla mieszkańców powiatu gliwickiego i miasta Gliwice – Dni Otwarte Poradnictwa Zawodowego. W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Bądź architektem swojego szczęścia!” w ramach jubileuszowej 10 edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Dni Otwarte Poradnictwa Zawodowego rozpoczną się 15 października i potrwają aż do niedzieli, 21 października.

PUP Gliwice przygotował wiele wydarzeń, których celem jest szerzenie idei Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery oraz popularyzacja wiedzy na temat planowania własnej kariery. Podczas Dni Otwartych chętni będą mogli porozmawiać z doradcami zawodowymi, którzy pomogą w  osiągnięciu sukces na rynku pracy. Pracowników PUP będzie można spotkać w Klubie Pracy w Gliwicach (ul. Raciborska 2), na gliwickim rynku, w Centrum Handlowym Forum i podczas Mobilnych Targów Pracy organizowanych przez Uniwersytet Śląski w Katowicach.

W ramach akcji zaplanowano m.in. warsztaty dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, a także projekcje filmów, które pomogą zgłębić sztukę autoprezentacji, zaplanować swoją karierę czy dowiedzieć się czegoś więcej na temat zawodów przyszłości z branż usługowych i technicznych.

Dla zainteresowanych PUP opracował materiały dotyczące planowania własnego rozwoju zawodowego – zarówno motywatory do osiągania szczęścia zawodowego, jak również informacje o ciekawych zawodach. Porady będą  także dostępne na urzędowym Facebooku w dniach od 15 do 21 października.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej PUP  www.pup.gliwice.pl  oraz dzwoniąc pod nr tel. 519-130-779 lub pisząc na adres: doradca@pup.gliwice.pl.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking